Працівники наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – начальник наукового відділу кандидат економічних наук Марина Петченко, інспектор Наталія Довбиш – дистанційно взяли участь у вебінарі на тему «Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави» від Clarivate Analytics.

Під час вебінару були розглянуті наступні питання: академічна доброчесність як чинник якості освіти; наукова етика та академічна свобода: виклики часу та ризики ціннісної трансформації; академічна доброчесність в університеті: нормативно-правове регулювання, технологічні рішення, популяризація; академічна етика vs-наукометрія.

Спікерами вебінару виступили: Сергій Квіт – доктор філологічних наук, професор Могилянської школи журналістики, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Тетяна Ярошенко – кандидат історичних наук, доцент, віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Юлія Главчева – заступник директора науково-технічної бібліотеки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Ірина Тихонкова – кандидат біологічних наук, інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate.

Учасниці вебінару отримали сертифікати. Набуті знання будуть використані ними у науковій роботі коледжу.

Кременчуцький льотний коледж