Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталія Кобилко взяла участь у тренінгах «Сучасні ресурси у навчанні предмета» і «Методи інтерактивного навчання на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури» у рамках Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Педагогічні інновації та інструменти. Техніки для особистого та психологічного розвитку» на платформі AtomsHub. Під час заходу було розглянуто актуальні питання педагогічної моделі формування професійної компетентності правника; особливості дистанційного навчання, його переваги та недоліки, основні інструменти для роботи в онлайн-середовищі; сім звичок щасливого вчителя, психологічні методи для успішної самореалізації педагога. Серед учасників конференції були науковці з Китайського національного педагогічного університету та Білоруського національного технічного університету.

Після проходження дводенних тренінгів учасники отримали сертифікати. Інтерактивні методи навчання будуть використані під час викладання курсів «Українська мова професійного спрямування» та «Українська мова як іноземна».