Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко дистанційно взяла участь у вебінарі на тему «Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця» від Clarivate Analytics.

Під час вебінару були розглянуті наступні питання: складнощі, що виникають при пошуку робіт певного автора; як знайти та проаналізувати роботи науковця, що проіндексовані у Web of Science Core Collection; що впливає на цитованість робіт; як можна збільшити шанси бути процитованими, Publons|Researcher ID, ORCID, Researchgate, GoogleScholar.

Спікером вебінару виступила Ірина Тихонкова – кандидат біологічних наук, інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate.

Учасниця вебінару отримала сертифікат. Набуті знання будуть використані під час наукової роботи.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС