Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі «Призов на строкову службу та офіцерів запасу влітку 2020 року. Дії кадрової служби». Захід був організований цифровим видавництвом MCFR, системою «Expertus: кадри», та отримала відповідний сертифікат.

Вебінар провела Юлія Видиборець – головний редактор системи «Expertus: кадри». Під час вебінару було розглянуто питання: Як вплинув карантин на строки та обсяг призову? Якою буде процедура призову у 2020 році? Хто може вимагати відтермінування? Чи забезпечувати гарантії призваним, зважаючи на фінансові втрати підприємств за час карантину? Як замінити призваного працівника?

Вебінар надав багато корисного матеріалу, який буде використаний під час викладання дисципліни «Трудове право».