Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець привітав працівників та курсантів вишу, здобутки яких відзначено нагородами.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Почесною грамотою нагороджено завідувача кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3, полковника поліції Ольгу Безпалову та завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності, полковника поліції Костянтина Бугайчука.

Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Грамотою нагороджено проректора Леоніда Могілевського.

Відомчу заохочувальну відзнаку МВС України – Подяку вручено доценту кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1, підполковнику поліцї Тетяні Матюшковій та курсанту факультету № 2 Сергію Харі.

За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності оголошено Подяку Голови Харківської обласної державної адміністрації завідувачу кафедри адміністративного права та процесу факультету №  1 Олені Салмановій та начальнику відділу зв’язків з громадськістю Ірині Щербаковій.

Подякою Голови Харківської обласної ради відзначено завідувача кафедри соціології та психології факультету № 6 Олену Євдокімову та завідувача кафедри іноземних мов факультету № 1 Олену Орлову.

Дмитро Володимирович побажав усім нагородженим натхнення, нових здобутків та перемог.