Лабораторія Cybermetrics опублікувала рейтинг прозорості університетів світу за цитованістю провідних вчених у профілях Google Scholar. Результати цього рейтингу враховуються у якості показника «прозорість/відкритість» в основному рейтингу університетів світу від Webometrics – Ranking Web of Universities.

У цьому випуску рейтингу для ранжування університетів обиралися 210 загальнодоступних авторських профілів кожного університету і перші 20 профілів виключалися зі списку для дотримання репрезентативності.

До рейтингу потрапили понад 3800 університетів світу, в тому числі 60 українських, показник цитованості яких був більший за 1000. Українські виші мають цей показник від 1333 до 103345.

Із закладів освіти МВС України зі специфічними умовами навчання до рейтингу увійшов ХНУВС з показником цитованості 13797 та ДДУВС з показником 4724.