У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Вченої ради, яке провів заступник голови Вченої ради, перший проректор університету Сергій Бортник за участі академіка Національної академії правових наук України Олександра Бандурки та член-кореспондента академії Сергія Гусарова. Розглянуто було низку питань, пов’язаних з навчальною, науковою діяльністю університету, а також відзначено працівників вишу.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відомчою заохочувальною відзнакою МВС України  – Грамотою нагороджуються: проректор ХНУВС

Леонід Могілевський, доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 майор поліції Оксана Панова, директор Сумської філії Сергій Лукаш, професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Наталія Мілорадова.

Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України –  Подякою нагороджено інженера комунально-експлуатаційного відділення відділу матеріального забезпечення Тетяну Леонову, курсанта факультету № 4 Романа Орлова, курсанта факультету № 4 Владислава Плеханова.

За зразкове виконання службових обов’язків, особисту ініціативу, пов’язану із забезпеченням публічної безпеки і порядку у м. Харкові цінним подарунком МВС України – годинником нагороджено курсантів факультету № 2 Яніслава Валєнкова, Артема Хавроніна та Ігоря Сапейка.

За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності Подякою Харківської обласної державної адміністрації відзначено декана факультету № 6 Оксану Брусакову старшого викладача кафедри українознавства факультету № 2 Наталію Єльнікову.

Подяку Харківської обласної ради отримали: доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Сергій Абламський та завідувач відділення з організації підготовки іноземних громадян факультету № 6 Тамара Цапко.

Сергій Бортник привітав із нагородами та побажав подальших успіхів у професійній діяльності.