Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем забезпечення діяльності поліції Харківського національного університету внутрішніх справ старший науковий співробітник, кандидат юридичних наук Людмила Кацалап, наукові співробітники Олена Погорілець та Маргарита Сиромятнікова взяли участь у серії вебінарів з використання електронної бази даних Web of science core collection та прослухали лекцію з академічної доброчесності.

Під час вебінарів були прослухані наступні теми: «Публікації в міжнародних виданнях», «Пошук і аналіз літератури у Web of Science Core Collection», «Оновлений Journal Citation Reports», «Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця», «Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця». Спікером виступила Ірина Тихонкова – експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics.

Науковці прослухали лекцію «Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави» доповідачами, якої стали доктор філологічних наук, професор Могилянської школи журналістики, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт; к.і.н, доцент, віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Ярошенко; заступник директора науково-технічної бібліотеки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Юлія Главчева; к.б.н., експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Ірина Тихонкова.