Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі «Робота у спеку: що директор і відділ кадрів мають зробити для працівників», організованого Цифровим видавництвом MCFR.

Спікером вебінару виступила провідний експерт тематичного напряму MCFR:Кадри Ольга Догадіна.

На вебінарі були розглянуті наступні питання: «За яких температур можна працювати, а коли роботу доведеться припинити?», «Як розпізнати сонячний та тепловий удар?», «Як оформити припинення робіт через спеку?», «Як коригування робочого часу допоможе захистити персонал?», «Як полегшити роботу в офісі під час спеки?», «Як організувати роботу в спеку на відкритому повітрі та виробничих приміщеннях?», «Що зробити для працівників сільського господарства, які працюють у спеку?».

Цей вебінар містить багато корисного матеріалу, який є невід’ємною частиною навчальної дисципліни «Трудове право» і буде застосовуватись у навчальному процесі.