Курсант факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Резніченко став спікером прямого радіоефіру у студії «Классное радио» на тему «Кіберполіція та безпека дітей в Інтернет-мережі». Цю тему костянтинівська команда «Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських» разом із своїм координатором офіцером поліції Оленою Дужак підготували в рамках проведення загальнодержавної профілактичної операції «Безпечне літо-2020».

Слід зазначити, що Андрій Резніченко впродовж багатьох років є найактивнішим учасником та лідером костянтинівської «Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських».

Громадська організація «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» Донецької області була заснована у 2015 році. Цього ж року її представники відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ – оглянули територію університету, побували у навчально-тренувальних полігонах, стрілецькому комплексі, музеї. Багато лігівців обрали професію поліцейського та вступили до закладів вищої освіти системи МВС України, у тому числі до Харківського поліцейського вишу.