В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання слухачі спеціалізації працівників підрозділів превентивної діяльності Національної поліції з розслідування окремих категорій кримінальних проступків у формі дізнання поліції. Протягом 12 навчальних днів 26 співробітників пройдуть відповідну програму спеціалізації.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник. Він закликав слухачів наполегливо опановувати знання, щоб підвищувати свій професійний рівень та успішно застосовувати отримані вміння та навички у службовій діяльності. У зустрічі також взяв участь директор інституту Дмитро Косінов.