Працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано проведення інструктивного заняття із дотримання Правил дорожнього руху України та безпеки дорожнього руху з водіями гаражу університету.

У проведенні заняття взяли участь проректор університету Анатолій Клочко та доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 майор поліції Микола Котелюх.

Анатолій Клочко зосередив увагу присутніх на чіткому дотриманні дисципліни та законності транспортної дисципліни. Крім цього, Анатолій Миколайович навів приклади порушень Правил дорожнього руху за участю працівників поліції, водіїв службового транспорту та їх наслідки.

Микола Котелюх звернув увагу на безпеку руху та наглядно модулював складні та екстремальні ситуації, які можуть виникнути на дорозі, варіанти правильної дії водія.