Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна взяла участь у вебінарі «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття».

Мета вебінару – розкриття ролі викладачів в утвердженні цінності різноманіття в університетському житті – як під час аудиторних занять, так і поза ними; формування поваги до різноманітності у процесі підготовки майбутніх юристів.

Питання, які висвітлювалися: «Чому отримання вищої освіти має базуватися на повазі до різноманітності й формувати таку повагу в учасників навчального процесу?», «Як пов’язані між собою повага до різноманітності й права людини?», «Чи може існувати демократичне суспільство без формування поваги до різноманітності?», «Як право може і має сприяти повазі до різноманітності? Яким є досвід інших держав щодо запровадження юридичних стандартів поваги до різноманітності у вищій освіті?», «Чи є допустимим використання квот для забезпечення поваги до різноманітності у вищій освіті?», «Якими є політики забезпечення поваги до різноманітності у вищих навчальних закладах Україні, країн ЄС, США, Канади?», «Які неформалізовані інструменти забезпечення поваги до різноманітності можна використовувати ви у своїй викладацькій роботі?», «Які навички є корисними для викладачів і викладачок для виявлення бар’єрів у забезпеченні поваги до різноманітності у своїй викладацькій роботі та їх подолання?», «Як розробити навчальний план так, щоб він враховував різноманіття та заохочував його?».

Спікеркою вебінару виступила кандидатка юридичних наук, голова Міжнародної лабораторії з бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, викладачка кафедри теорії і філософії права Олена Уварова.

Сумська філія ХНУВС