Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко дистанційно взяла участь у вебінарі на тему «Наукова діяльність в рамках грантових проєктів ЄС», який організований Інститутом міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка та Школою молодого українського дипломата.

Спікером вебінару виступив доктор економічних наук, доцент, заступник адміністративного координатора, експерт з економіки Центру досконалості Жана Моне ІМВ КНУ ім. Тараса Шевченка Олексій Чугаєв. Організатори вебінару: кандидат економічних наук, науковий співробітник науково-дослідної частини Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, співзасновниця та партнер Школи молодого українського дипломата Наталія Рилач та кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка Марина Хмара.

На вебінарі були розглянуті питання: перелік проєктів програм Європейського Союзу, грантові можливості для наукової діяльності, підтримка наукової діяльності в рамках Євросоюзу, порядок реалізації проєктів і управління коштами грантів та ін.

Набуті знання будуть використані в роботі наукового відділу та науковій діяльності коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС