Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ Ігор Зозуля пройшов підвищення кваліфікації у формі онлайн тренінгу на тему «Хмарні сервіси для ОНЛАЙН навчання на прикладі платформи Zoom» у м. Люблін (Республіка Польща).

Фундаторами заходу були Інститут науково-дослідний люблінського науково-технологічного парку, IESF (Міжнародна фундація науковців та освітян) та Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва.

За результатами тренінгу налагоджені плідні взаємозв’язки з його організаторами з питань подальшого наукового та освітянського співробітництва.

Цей сертифікат є вже десятим у науково-педагогічному доробку професора Ігоря Зозулі, який в останні місяці цього навчального року взяв активну участь у вебінарах, що проводились Clarivate Web of Science та BrifhtTALK.