Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ярослав Моїсеєнко та Каріна Мальцева взяли участь у обласному спортивно-масовому онлайн заході «Я до спорту масТАК», який проводився з метою підвищення рухової активності, зміцнення здоров’я, широкого залучення учнівської, студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом під час літніх канікул.

Захід був організований Сумським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

За перемогу у віковій категорії «Молодь» курсанти Сумської філії отримали грамоти та цінні подарунки, які їм вручила Заслужений майстер спорту України, олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Петрова.

Сумська філія ХНУВС