У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість із боротьби самбо серед курсантів і студентів інституту та факультетів.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку місця розподілились таким чином:

І місце виборола команда навчально-наукового інституту підготовки фахівців  для підрозділів кримінальної міліції;

II місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

III місце – команда факультету з  підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у  справах дітей;

IV місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми;

V місце – команда факультету права та масових комунікацій.

Переможці у командному заліку нагородженні перехідним кубком та дипломами. Переможці та призери в особистій першості отримали дипломи відповідних ступенів.