Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Вікторія Панкратова взяла участь у роботі вебінару «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі». Захід був організований та проведений Громадською організацією «Вектор прав людини».

Спікеркою вебінару виступила адвокатка, кандидатка юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», співавторка навчальної програми для юридичних навчальних закладів «Гендерна рівність та права жінок» Христина Кіт.

Учасники вебінару почули відповіді на такі запитання: «Чи зіштовхується студентство із проявними дискримінації з боку викладачів/ок?», «За якими ознаками найчастіше відбувається дискримінація та як вона проявляється?», «Які практичні кроки викладач/ка може вчинити, щоб запобігти проявам дискримінації у студентському та викладацькому середовищах?», «Якщо не вдалось запобігти дискримінації, то як можна відносити порушені права та налагодити навчальний процес надалі?».

За результатами вебінару доцентка кафедри отримала сертифікат.

Сумська філія ХНУВС