Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у циклі навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки.Scopus та Web of Science», що був проведений компанією «Наукові публікації – Publ.Science», успішно пройшла курс та отримала відповідний сертифікат.

Спікером вебінару стала Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science». Під час вебінару було розкрито наступні теми: «Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо?», «Головні метрики сучасної науки», «Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації», «Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації.», «Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час публікації?». Цикл вебінарів містив багато корисного матеріалу щодо головних аспектів функціонування міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Sciencе, які є невід’ємною частиною наукової діяльності кожного науково-педагогічного працівника.