Голова циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Яна Долударєва та викладач Світлана Грибанова взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку у 2020–2021 навчальному році».

Під час онлайн-семінару було розглянуто стан та актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні, проблеми та ресурси професійного розвитку педагогічних працівників з питань STEM-навчання, презентовано досвід роботи відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», а також надано методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах освіти.

Набуті під час семінару знання будуть використані викладачами у науковій та навчальній діяльності коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС