Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець та проректор Михайло Бурдін провели настановчі збори з курсантами 2 курсу факультету № 3, які навчаються за освітньою програмою 2+1 (2 роки курсант – 1 рік слухач). Вже 28 серпня 102 курсанта поповнять лави практичних підрозділів Національної поліції у різних областях нашої держави, звідки їх було направлено на навчання. Ректор наголосив на сумлінному виконанні службових обов’язків, дотриманні дисципліни, у тому числі й транспортної, правил особистої безпеки, а також не забувати про навчання. Відтепер юнаки та дівчата продовжуватимуть отримувати професійну освіту за заочною формою на факультеті № 5. Дмитро Володимирович побажав курсантам наснаги, успіхів, не втрачати зв'язок з університетом та відповів на численні запитання.