Відбулося чергове засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, в роботі якого взяв участь т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак, який першим заступником голови Ради молодих вчених.

Під час заходу науковці обговорили питання планування роботи Ради на 2020/2021 навчальний рік, участь у спільних заходах із Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, наголосили на активізації участі молодих вчених в обласних та всеукраїнських конкурсах, приділили увагу організаційним питанням проведення Форуму «Наука 6.0: діалог поколінь», на якому буде представлено потужну наукову платформу Харківщини. Під егідою Ради молодих вчених було створено робочу групу щодо підтримки та популяризації участі жінок в науці.