Засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6, в якому взяли участь студенти 3 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (фінансова безпека та фінансові розслідування), було присвячене питанням академічної доброчесності.

Керівник гуртка професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Сєвідова пояснила студентам, що «академічна доброчесність» передбачає боротьбу з плагіатом, як актом шахрайства в студентських роботах, наукових статтях; фабрикацією та фальсифікацією результатів наукових досліджень, списуванням.

На засіданні наукового гуртка було також заслухано й обговорено кілька доповідей студентів. Особливу увагу було приділено обговоренню сумісних тез доповіді студенток Карини Безсмертної та Віталіни Поліваної за темою «Шахрайство як складова економічної безпеки». Ці тези вирішено направити для участі у конференції.