Небезпека втягнення підлітків у наркоманію існує завжди І цей факт надзвичайно бентежить і батьків, і педагогів, і представників правоохоронних органів. Убезпечити молодь від шкідливих звичок, поінформувати про згубні наслідки вживання небезпечних речовин – є  метою пілотного проєкту, який стартував наприкінці вересня. Його авторами та ініціаторами проведення стали члени наукового гуртка кафедри криміналістики, судової медицини та домедичної підготовки, факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ. Разом зі шкільними офіцерами поліції Шевченківського району Управління патрульної поліції в Харківській області вони провели для учнів старших класів Харківського ліцею № 149 інформаційно-профілактичний тренінг. Під час заходу викладачі, курсанти вишу, шкільні офіцери поліції розповіли школярам про небезпеку вживання наркотиків, про правила поводження з наркозалежними та особами, які пропонують і розповсюджують наркотики, про порядок звернення до поліції з повідомленням про правопорушення.

Легка й доступна форма тренінгу, наочні матеріали та інформативність викликали зацікавленість школярів, які ставили багато запитань й отримували на них вичерпні відповіді фахівців. Такі тренінги буде проведено й в інших шкільних закладах освіти Харкова та області. Здорова нація – запорука успішного майбутнього нашої держави.