На кафедрі адміністративного права та процесу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося засідання наукового гуртка. Керівник наукового гуртка доцент кафедри, кандидат юридичних наук, полковник поліції Ірина Казанчук у вступному слові наголосила на важливості науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за профілем кафедри, окреслила основні напрями наукової діяльності кафедри адміністративного права та процесу, відзначила актуальні наукові проблеми, що розробляються науково-педагогічним складом кафедри за участі курсантів, слухачів магістратури усіх факультетів ХНУВС. Окрему увагу Ірина Дмитрівна звернула на перспективи участі курсантів у наукових заходах університету, інших закладах вищої освіти (науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах). Наприкінці засідання члени наукового гуртка обговорили питання стосовно порядку підготовки та оформлення наукових доповідей і статей за обраною тематикою наукових досліджень відповідно до плану роботи наукового гуртка на 2020–2021 н.р.