Начальник кафедри педагогіки та психології факультету № 3 доктор педагогічних наук, професор Олена Федоренко та начальник кафедри соціології та психології факультету № 6 доктор психологічних наук, професор Олена Євдокімова провели семінар-тренінг з молодими викладачами та аспірантами університету на тему «Інтерактивні методи навчання у викладанні гуманітарних дисциплін».

Під час проведення семінару-тренінгу молоді викладачі та аспіранти отримали можливість удосконалити комунікативні здібності та навички педагогічного спілкування, оволоділи прийомами ведення діалогу та взаємодії з аудиторією, набули вмінь організовувати парну та групову роботу студентів, використовувати ігрові методи і форми навчання при проведенні занять. Проведення таких заходів сприяє розвитку педагогічної майстерності та підвищенню професійної компетентності молодих викладачів та аспірантів.