Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер привітав правників Харківщини з професійним святом – Днем юриста та вручив нагороди. Відзнаки отримали і працівники Харківського національного університету внутрішніх справ:

- декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук;

- доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 полковник поліції Ігор Назаренко;

- начальник відділу юридичного забезпечення підполковник поліції Віталій Староста;

- завідувач кафедри військової підготовки Сергій Бабак;

- професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Ігор Невзоров;

- помічник ректора відділу організації аналітичної роботи та контролю Віктор Слиш;

- старший викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Костянтин Шевелев.

Зі словами вдячності за високу оцінку праці представників юридичної школи регіону до очільника області звернувся декан факультету № 1 Олександр Музичук. Він зазначив, що найкращим підтвердженням визнання Харківської юридичної школи є той факт, що Національна академія правових наук України знаходиться саме на Харківщині.