За ініціативи викладачки кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Наталії Пістренко з нагоди Дня юриста відбулося засідання наукового студентського гуртка, головним завданням якого було формування у студентів правової культури, вдосконалення юридичних знань, підвищення здатності швидко і точно розв'язувати правові задачі, формування навичок справжнього юриста, а також розвиток інтелектуальних здібностей.

З науковими доповідями виступили студенти університету, науковими керівниками яких стали викладачі кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін. Теми доповідей: «Проблеми щодо вступу України до Євросоюзу», «Регіональні стандарти прав людини в законодавстві України», «Чинне законодавство України та Європейська конвенція з прав людини», «Правова природа та характерні риси європейського права».

До уваги присутніх також було представлено низку презентаційних робіт доцентки Дар’ї Гети та викладачки Ксенії Гуртової.