"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У м. Хмельницький пройшов чемпіонат України з боксу серед молоді, в якому взяли участь і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань курсант 2 курсу факультету № 2 Ілля Тогобицький виборов І місце у ваговій категорії до 75 кг.

За підсумками національної першості Ілля Тогобицький був відібраний для участі у чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, який відбудеться 11—23 листопада 2020 року у м. Будва (Республіка Чорногорія).

ВЗГ ХНУВС