Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Кобилко відвідала Харківський фаховий коледж транспортних технологій. Вона розповіла студентам про поліцейський виш, факультети й спеціальності, ознайомила з матеріально-технічною базою університету: навчально-тренувальними полігонами, унікальними навчальними аудиторіями – залою судових засідань, зеленою кімнатою для надання психологічної допомоги постраждалим від насильства, юридичною клінікою. Викладачка розповіла, що студенти та курсанти вдало поєднують навчальну, наукову, спортивну та творчу діяльність, займаючись у гуртках і секціях.

Наталія Кобилко наголосила на перевагах навчання на факультеті № 6, розповіла про підготовче відділення, де відбувається підготовка майбутніх абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з тих предметів, сертифікати, яких необхідні для вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ.