"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у всеукраїнській науковій конференції «Література й історія», організатором якої став Запорізький національний університет. Учасники заходу спілкувалися у віртуальному просторі – на сторінці конференції. Широка географія дослідників підтвердила важливість теми. Свої наукові розвідки представили магістранти, аспіранти, кандидати й доктори філологічних, педагогічних та історичних наук. Працювало дев’ять секцій – від козацького фольклору до інтерпретації козацтва у світовій літературі. Обговорення доповідей відбувалося на сторінках учасників.

Наталія Кобилко представила до розгляду доповідь «Образ Козака Мамая: від фольклору до сучасної української літератури». Авторка дослідила образ народного героя в химерному романі Олександра Ільченка «Козацькому роду нема переводу, або Козак Мамай і Чужа Молодиця» та в «антидетективі» Братів Капранових «Справа Сивого» й дійшла висновку, що запорожець Мамай в українській свідомості є символом мужності, звитяги, вірності рідній землі та готовності її захищати, навіть ціною власного життя.

За матеріалами конференції видано програму та збірник тез доповідей, а з науковими розвідками можна ознайомитися на сайті заходу.

ВЗГ ХНУВС