"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 за участі здобувачів вищої освіти 3 курсу, у тому числі й студентів-іноземців, які навчаються за освітньо-професійною програмою 072 Фінанси, банківська справа та страхування (фінансова безпека та фінансові розслідування). Їх було ознайомлено з порядком та умовами прийняття тез доповідей для публікації та подальшої участі у конференціях.

Керівник гуртка професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Сєвідова ознайомила студентів з актуальними питаннями щодо порядку написання тез доповідей, їх подальшого затвердження та прийняття до друку.

На засіданні наукового гуртка було обрано двох учасниць Карину Безсмертну та Віталіну Поліванову для публікації сумісних тез доповідей за темою «Шахрайство, як складова економічної безпеки». Ці тези направлено для участі у конференції та вже опубліковано в електронному збірнику ІІ науково-практичної конференції «Інноватика в сучасній освіті та науці: теорія та практика» (м. Ужгород).

ВЗГ ХНУВС