Курсанти навчальної групи ФГБ 13-5 факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Харківського національного університету внутрішніх справ за координаційною допомогою Червоного хреста відвідали Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай», який розташований у сел. Високий. Тут перебувають діти, які прибули до Харківської області зі спеціалізованих дитячих закладів Луганської та Донецької  областей.

Вихованці будинку разом із курсантами співали, читали вірші, розважалися, грали в різні ігри. Щасливими і радісними були не тільки маленькі вихованці будинку, але й усі дорослі учасники заходу.

Напередодні зустрічі за ініціативою курсантів факультету було зібрано іграшки та куплено ласощі, які вони передали дітям під час свого візиту.