Викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ольгою Бакаєвою було організовано та проведено бінарне заняття за участі судді спеціалізованої колегії з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Зарічного районного суду м. Суми Олексія Сибільова з навчальної дисципліни «Поліцейська діяльність». Тема заняття – «Оформлення матеріалів окремих адміністративних правопорушень».

Олексій Валерійович розповів курсантам другого курсу про роль судової форми розгляду справ про адміністративні правопорушення, як найважливішої гарантії реалізації та охорони прав та інтересів громадян, задіяних у сфері адміністративного процесу, звернув увагу на особливості публічно-правових справ про накладення адміністративних стягнень, поділився власним досвідом та надав практичні поради при складенні протоколу за окремими видами адміністративних порушень.

На питання, що виникли під час освоєння навчального матеріалу, курсанти отримали компетентні та ґрунтовні відповіді.

Сумська філія ХНУВС