Бібліотека отримала в дарунок від проректора університету Анатолія Клочка понад 20 примірників сучасних серіальних видань.

Серед подарованих книг – добірки із серій «Воєнні щоденники», «Хроніка», «Великий науковий проект» та «Знамениті українці». Книга Сергія Плохія  «Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи» є першою історією Чорнобильської катастрофи – від вибуху 26 квітня 1986 року до закриття станції у грудні 2000 р.

Книги серії «Воєнні щоденники» Геннадія Харченка «Щоденник артилериста» та Віктора Черненка «Щоденник військового лікаря» – про людей, які вирішили взяти в руки зброю і відстояти свою честь і право вільно жити на рідній землі.

Серія «Знамениті українці» містить короткі життєписи найбільш відомих українців, що досягли видатних успіхів у різних сферах діяльності. Серед них – Григорій Сковорода, Іван Мазепа, Павло Харитоненко, Квітка Цісик та ін.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з виданнями.