Викладачка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 капітан поліції Марина Фоменко спільно з випускницею факультету, яка з 2014 року працює на посаді слідчого СВ Шевченківського ВП ГУМВС України в Харківській області, старшим лейтенантом поліції Вікторією Лисенко провели бінарне заняття для курсантів. Тема – «Кримінальні правопорушення проти життя та здоров’я особи. Проблеми розмежування суміжних складів кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи у правозастосовній діяльності слідчого».

Під час заняття було розглянуто актуальні питання розмежування умисного вбивства та умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого; простого умисного вбивства та умисного вбивства з хуліганських мотивів; проблеми кваліфікації хуліганства, поєднаного з насильством над особою. Вікторія Лисенко поділилася досвідом розгляду такого виду кримінальних правопорушень, наголосила на особливостях їх розмежування, навела приклади типових помилок, з якими стикаються слідчі під час розгляду кримінальних правопорушень. Також курсантів ознайомили з новітніми змінами, що стосуються введення кримінальних проступків у чинний КК України та відповідно створення органів дізнання у відділах поліції, які займаються розслідуванням кримінальних проступків. Наприкінці заняття викладачка та слідча СВ Шевченківського ВП ГУМВС України в Харківській області відповіли на численні запитання курсантів.