Кафедра кримінального права та кримінології факультету № 6 активно проводить профорієнтаційні заходи у навчальних закладах. Старший викладач кафедри Карина Салаєва відвідала Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області. Адміністрації ліцею було передано для кожного учня 11 класу пакет інформаційних матеріалів про Харківський національний університет внутрішніх справ, про підготовчі курси та відомості про порядок та умови вступу до вишу. На стенді ліцею розміщено інформаційні буклети про порядок вступу до університету та телефони для довідок.

Заступник директора ліцею Єрмакова Л.М. висловила вдячність керівництву університету за важливу і вкрай необхідну роботу щодо ранньої профорієнтації молоді  і наголосила на необхідності подальшого її продовження.