Проректор університету професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Леонід Могілевський та доценти кафедри Ірина Василько, Артем Подорожній, Андрій Денисов, Євгенія Ананьєва, Вікторія Сичова та Тетяна Пузанова відвідали вебінар за темою «COVID в колективі, самоізоляція працівників та інші кадрові форс-мажори другої хвилі коронавірусу: долаємо разом з MCFR Кадри», організований Цифровим видавництвом MCFRта отримали відповідний сертифікат.

Лектор вебінару – Ольга Догадіна, провідний експерт Тематичного напряму MCFR Кадри. Під час вебінару обговорювалися питання кадрової практики у разі захворювання працівників на COVID-19. Наданий матеріал буде використаний викладачами у навчальному процесі т на практиці.