Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник дистанційно взяла участь у вебінарі «Домашні завдання та уроки онлайн – нові цифрові інструменти для управління навчанням» на платформі «Всеосвіта».

Вебінар провела Леся Литвиненко – креативна директорка, головна редакторка та співзасновниця проекту «Всеосвіта». Під час вебінару вона ознайомила педагогічних працівників з алгоритмами роботи у класному онлайн-журналі, пояснила нові функції розділу «Мої класи», можливості їх застосування та прийоми використання онлайн-завдання для доступного викладання матеріалу й контролю рівня засвоєного матеріалу. Набуті знання будуть застосовані викладачем в освітньому процесі коледжу.

КЛК ХНУВС