"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ був проведений онлайн-захід «Польський навчальний центр – презентація Відділу дорожнього руху» за участі представників Центру підготовки працівників поліції в Легіоново (Республіка Польща). Захід був організований за підтримки Регіонального представництва КМЄС у Харкові.

У заході взяли участь ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та проректор Леонід Могілевський, від керівництва Центру підготовки працівників поліції в Легіоново – заступник коменданта з навчальної роботи Марцін Шиндлер та керівник відділу дорожнього руху Ярослав Зґєрскі.

У вступній промові Координатор Регіонального представництва КМЄС у м. Харкові Роберт Жулкєвскі подякував учасникам з України та Польщі за участь у заході та можливість проведення такої презентації в онлайн-форматі. Ректор університету Дмитро Швець висловив упевненість у продовженні плідної співпраці з Регіональним представництвом КМЄС у м. Харків та подякував Координатору Регіонального представництва КМЄС у м. Харків Роберту Жулкєвскі за підтримку ініціатив університету та можливість проведення такого онлайн-заходу з представниками Республіки Польща.

На початку зустрічі присутнім був продемонстрований інформаційний відеосюжет про діяльність Центру підготовки працівників поліції в Легіоново, основні напрями підготовки поліцейських. Відбулося знайомство з інфраструктурою, можливостями та напрямами взаємодії Центру з поліцейськими установами Республіки Польща та закладами освіти зарубіжних країн.

Керівник відділу дорожнього руху Ярослав Зґєрскі поінформував присутніх про історію створення Центру підготовки працівників поліції в Легіоново, розповів про курси навчання, різні види підготовки тощо. Детально було розглянуто структуру курсу «Практика дорожнього руху» та модулі, з яких він складається, а саме: основи дорожнього руху, виконання службових обов’язків на дорозі, вилучення документів, перевірка технічного стану транспортних засобів, базові дії на місці ДТП, надання первинної медичної допомоги тощо. 

Учасниками онлайн-зустрічі також стали представники науково-педагогічного складу кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2, представники відділу міжнародного співробітництва та науково-дослідних лабораторій університету.

Підсумки заходу підбив проректор університету Леонід Могілевський, який зазначив, що отримані знання будуть використані викладачами у їх подальшій професійній діяльності при підготовці майбутніх поліцейських та висловив сподівання на проведення такої зустрічі в режимі офлайн після закінчення карантинних обмежень.

ВЗГ ХНУВС