Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6, психолог-спеціаліст Зеленої кімнати Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Маннапова пройшла навчання за курсом «Захист дітей від сексуальної експлуатації, торгівлі та насильства», який проводили Громадська організація «Служба порятунку дітей» спільно з МГО «Міжнародний центр розвитку та лідерства» з метою забезпечення дотримання прав та інтересів дитини та її захисту від сексуальної експлуатації, торгівлі та насильства. Навчання проводили як міжнародні, так і вітчизняні провідні спеціалісти.

Під час курсу було розглянуто наступні теми: виявлення сексуального насильства, враховуючи онлайн насильство: робота мультидисциплінарної команди; особливості організації роботи з дітьми, над якими здійснено сексуальне насильство; підтвердження спеціалістом факту сексуального насильства; методики роботи з дітьми, які постраждали від сексуального насильства; онлайн-зустріч з національними експертами; міжнародний досвід роботи з експертами.

Отримані знання будуть задіяні в роботі психологів-спеціалістів Зеленої кімнати ХНУВС, що призначена для роботи з дітьми, які постраждали внаслідок злочину чи стали свідками сексуального насильства, інших злочинів або такими, які підозрюються в скоєнні злочинів.