У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов круглий стіл «Військово-патріотичне виховання молоді: досвід та перспективи». Серед організаторів заходу – МВС України, Харківський національний університет внутрішніх справ, Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених та кафедра військової підготовки ХНУВС.

У круглому столі взяли участь науково-педагогічні працівники Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України, Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «ХПІ», представники військової частини № 3005 Національної гвардії України, Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, курсанти, студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ та студенти кафедри військової підготовки вишу.

Роботу круглого столу відкрив проректор університету доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін, який відзначив важливість національно-патріотичного виховання широких верств українського суспільства та наголосив, що в університеті питанням виховання молоді у дусі патріотизму та національної свідомості приділяється багато уваги.

З доповіддю «Військово-патріотичне виховання як фундамент ідеологічної роботи в Збройних Силах України» виступив завідувач кафедри військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат військових наук, старший науковий співробітник, полковник запасу Сергій Бабак.

Під час роботи круглого столу обговорювалися питання організації освітнього простору в умовах глобалізації, проблеми підготовки майбутніх офіцерів, заходи згуртування військового колективу, патріотичне виховання майбутніх офіцерів, психолого-педагогічні засади виховання військовослужбовців.

Захід пройшов з дотриманням карантинних вимог.