Кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмилою Парфентій спільно з бухгалтером Комунального закладу «Сумський Палац дітей та юнацтва» Ольгою Ткаченко в режимі відеоконференції було проведене заняття з дисципліни «Основи економічної безпеки» для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності «Правоохоронна діяльність».  Тема заняття – «Шахрайство та корисливі зловживання з використанням облікових документів як загроза економічній безпеці підприємства: основні шляхи запобігання та виявлення» Студентів було ознайомлено з можливими способами здійснення шахрайства та корисливих зловживань з використанням облікових документів і основними шляхами їх недопущення та виявлення. Здобувачі вищої освіти з цікавістю сприйняли інформацію про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося зіткнутися доповідачці за багаторічний стаж роботи на посаді головного бухгалтера.

Сумська філія ХНУВС