Був чудовий день, сповнений веселощів, позитивних емоцій і драйвового настрою! За сприяння університетської профспілки відбулася екскурсійна поїздка співробітників ХНУВС на Полтавщину.

Розпочалася екскурсія з містечка Решетилівка. Це справжнє джерело українського народного мистецтва. Назва Решетилівки походить від вислову «решетити тканину», тобто з’єднувати два шматки матерії мережками. Щоб замаскувати шви, тканину «решетили» (змережували). Згідно з цією гіпотезою, продовженням давньої мережки є сучасна вишивка білим на білому. Решетилівські майстри ткацтва, килимарства та вишивки відомі по всій Україні ще з кінця XIX століття.

Полтава дихає певною розміреністю та душевністю. Тут хочеться гуляти пішки.

Поряд із пам’ятниками класикам красується пам’ятний знак Полтавській галушці, у ложку якого мостяться всі туристи.

Кругла площа, Іванова гора, Хрестовоздвиженський жіночий монастир – усе це неймовірно вражає своєю красою.

А далі свої двері відчинив для нас Музей пива & самогону в Абазівці.

Василь Кожан – власник цього туристичного закладу – захопливо розповідав про історію пивоваріння та гуральництва, демонстрував колекцію кухлів, пляшок і пригощав власними смачними виробами.

А наостанок відбувся майстер-клас ліплення галушок із м`ясом, які ми одразу й продегустували. Галушки вийшли надзвичайно смачними!

Подорожуйте Україною, ви будете задоволені!