Упродовж жовтня-листопада 2020 року для українських вчених проводитиметься чергова серія безкоштовних вебінарів, присвячених роботі з базами даних Scopus, ScienceDirect, Mendeley та іншими електронними ресурсами. Організатор вебінарів – компанія Elsevier. Усі вебінари відбуватимуться українською мовою. Їх проведе офіційний тренер компанії, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна стала учасником першого вебінару із серії на тему «Перші кроки у Scopus». Під час вебінаруі було надано корисну інформацію стосовно того, як розпочати роботу зі Scopus; дізнатися детальніше про налаштування свого облікового запису відповідно до власних уподобань, а також про варіанти віддаленого доступу, щоб забезпечити собі комфортну роботу з будь-якої точки світу.

Сумська філія ХНУВС