Дистанційна освіта ставить перед закладами освіти нові виклики, у тому числі й у форматі проведення профорієнтаційних заходів. Професором кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Горобець разом із провідним фахівцем філії Цвітаною Барановою та курсантом першого курсу Євгеном Зюзько було вперше проведено освітній вебінар для учнів 11-х класів загальноосвітньої школи № 23 м. Суми. Темою вебінару стала актуальна сьогодні проблематика – «Право та правоохоронці». Доповідачі розповіли про відмінності та переваги спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність». Курсант поділився першими враженнями про навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Захід викликав велику цікавість у школярів.

Сумська філія ХНУВС