Затверджено список стипендіатів на отримання стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді на 2020/2021 навчальний рік. Серед стипендіатів є і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ – курсантка 4 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва, курсант 4 курсу факультету № 2 Владислав Степаненко, курсант 3 курсу факультету № 2 Денис Катюха. Починаючи з 1 вересня 2020 року, вони отримуватимуть стипендію в розмірі 600 грн. на місяць.

Загалом у списку 120 учнів – 60 школярів і 60 студентів. Стипендія «Обдарованість» – рейтингова. Вона присуджується в галузі освіти, культури, спорту та лідерства. Цього року на її отримання було подано 285 кандидатур і був складений рейтинг з урахуванням перемог на конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.