Доцент кафедри соціології та психології кандидат психологічних наук Катерина Маннапова пройшла підготовку (стажування) з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи у Національному науковому центрі «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

Під час навчання розглядалися теоретичні основи судової експертизи та історія її розвитку, поняття судової експертизи, об’єкт та завдання судової експертизи, судово-експертна діяльність та роль судової експертизи як засобу доказування, методи судової експертизи, експертні методики та стадії експертного дослідження, висновок експерта, а також права та обов’язки судового експерта. Заняття проводили провідні судові експерти установи. Отримані знання будуть використані у навчальному процесі.