Доцент кафедри іноземних мов факультету № 1 Ірина Гоголь та викладач Валентина Кочина взяли участь в онлайн-вебінарі англійською мовою «Методологія запобігання плагіату», організованому Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти в Україні в м. Варшаві (Польща).

Під час вебінару було розглянуто загальні питання ретельної перевірки наукових робіт студентів та викладацького складу на наявність плагіату. Спікери вебінару визначили, що вищі навчальні заклади в Україні стали активніше перевіряти реферати, курсові, дипломні і дисертаційні роботи за допомогою антиплагіатних систем.

Учасники вебінару ознайомилися з системою StrikePlagiarism.com,  яка має велику базу академічних текстів та ефективно використовується у багатьох країнах світу.