Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Кирил Черевко з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідав Державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». У Кадетському корпусі навчаються хлопці 7–11 класів і дівчата 9–11 класів. Окрім здобуття середньої освіти, в гімназії-інтернаті кадети набувають знання та навички з військової та фізичної підготовки. У цьому навчальному році навчання у Кадетському корпусі завершать 108 юнаків і 22 дівчини. Кирило Черевко зустрівся з начальником гімназії генерал-майором Олексієм Середою, надав профорієнтаційні матеріали щодо умов вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Представник університету розповів про спеціальності, за якими здійснюється підготовка курсантів, про переваги навчання у ХНУВС і перспективи подальшого працевлаштування та професійного росту. Узгоджено було спільний план проведення правоосвітньої та правовиховної роботи ХНУВС і Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» на 2020–2021 навчальний рік.